Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Përplasen “kokë më kokë” mjetet, dy të plagosur në Rrugën e Arbrit

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Rrugën e Arbrit, ku paraprakisht bëhet me dije se janë përplasur dy automjete.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur të dy drejtuesit, shtetasi J. A., 34 vjeç dhe shtetasja me iniciale D. M., 38 vjeçe, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 24.01.2023, në Rrugën e Arbrit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë