Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Përplasen “kokë më kokë” dy mjete në Cërrik-Belsh, ambulanca dhe policia në vendngjarje (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Cërrik-Belsh.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Ambulanca dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje, ndërsa kjo e fundit po punon për të zbardhur shkaqet e ngjarjes së aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img