Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Përplasen katër makina në Rrugën e Kombit, ka të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Katër makina janë përfshirë në një aksident automobilistik mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit.

Sipas informacioneve paraprake, të paktën një femër ka mbetur e plagosur dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë
spot_img


spot_img