Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Përplasen dy motora në Tiranë, plagoset rëndë njëri prej drejtuesve

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d4753d8fce5133e13bbe80e2559cb2e3

Një aksident ka ndodhur tek rrethrrotullimi i Shkozës në Tiranë, ku dy motorë janë përplasur me njëri tjetrin.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur njëri prej drejtuesve, i cili ndodhet në spital, për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Njoftimi i policisë:

Me datë 25.02.2021, rreth orës 11:00, tek rrethrrotullimi i Shkozës, janë përfshirë në përplasje mjeti motorr me drejtues H. H, me mjetin motorr me drejtues F. M. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi F. M., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img