Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Përplasen dy mjete në aksin Tiranë –Elbasan, 3 të plagosurit nisen me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Tiranë – Elbasan,  ku janë përplasur dy automjete.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Dopaj, ku si pasojë e aksidentitjanë plagosur 3 persona, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

albsig

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img