Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Përplasen dy mjete në aksin Gjirokastër-Tepelenë, plagosen 4 persona, mes tyre 2 në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në vendin e quajtur “Uji i Ftohtë”. Mësohet se dy mjete janë përplasur fort me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, dy prej tyre në gjendje të rëndë.

Në vendngjarje ka shkuar ambulanca e cila ka transportuar të plagosurit në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Screenshot 20 10
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img