Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Përplasen dy makina në rrugën e Rinasit, një grua dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në rrugën e Rinasit.

Bëhet me dije se dy makina janë përfshirë në aksident, ku nga përplasja e fortë njëra ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur një grua, e cila është dërguar me urgjencë në spital, për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img