Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Përplasen dy makina në Pogradec, një person niset me urgjencë në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f317ea18f25c93e934d7089aeceb5151

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Tushemisht, Pogradec.

Bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person.

Personi në fjalë është dërguar me urgjencë në spital.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img