Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Përplasen dy makina në Laç, lëndohet rëndë një person, niset me urgjencë drejt Traumës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e431db4abf036c4a90af5027c365451a

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Laç.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person.

Personi në fjalë është nisur me urgjencë në spitalin e Traumës të Tiranës pasi gjendja e tij është e rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img