Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Përplasen dy makina në Korçë, plagoset një person

spot_img

Lajme të ngjashëm

bdc927aec18d012926a7f9a0436439c9

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Korçë-Dishnicë.

Nga informacionet paraprake raportohet se nga përplasja e dy automjeteve, ka mbetur i plagosur një person

I plagosuri është dërguar menjehërë drejt spitalit, ndërkohë ende nuk bëhet me dije identiteti i të lënduarit dhe shkaku i aksidentit.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Më shumë

spot_img