Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Përplasen dy makina në Korçë, plagoset një person dhe dërgohet me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e9b23eeb60e02f8265997c7ef40db587

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pendavinj të Korçës pasditen e sotme, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Nuk dihet ende gjendja e të plagosurit, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img