Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Përplasen dy makina në Kamëz, njëra përfundon në një lavazh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Kamëz.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa njëri nga mjetet ka përfunduar në një lavazh.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky aksident, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img