Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Përplasen dy makina në Itali, vdes shqiptari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2c84076ac6c38c8b7a79d5a916417756

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradës A13 të Bolonjës dhe Padovës, në Rovigo, ku ka humbur jetën një shqiptar.

Mësohet se është përplasur një  automojeti tip ‘Peugeot 208’ me një ‘Fiat Doblo’, i cili drejtohej nga 40 vjeçari shqiptar që ka gjetur vdekjen.

Shqiptari jetonte prej vitesh në Treviso, ndërkohë policia po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img