Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Përplasen dy makina në Elbasan, mbetet i plagosur një nga drejtuesit e mjeteve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Elbasan, në fshatin Katund i Ri.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një nga drejtuesit e mjeteve.

Nuk dihet ende gjenda shëndetësore e të lënduarit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img