Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Përplasen dy makina në Durrës, dërgohen me urgjencë në spital drejtuesit e mjeteve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku kanë mbetur të plagosur dy persona.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar shoferë e mjeteve.

albsig

Shkak I aksidentit dyshohet se është bërë parakalimi I gabuar I njëri prej mjeteve, që ka çuar dhe në aksident.

Të pagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia ka mbërrritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img