Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Përplasen dy makina në Belsh, raportohet për disa të plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9d162070b7039f94a1e1c79a4fee0567

Tre persona raportohet se kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak më parë në Belsh.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se dy mjetet janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë tre persona kanë marrë lëndime në trup. Fatmirësisht ata janë jashtë rrezikut për jetën në spital.

Në aksident janë përfshirë një mjet tip “Skoda” që po shhkonte drejt Kuçovës dhe një mjet tjetër tip Volksëagen. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img