Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Përplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset pasagjerja e një prej tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eeb67403865f92774a7117aa5b0dc059

Një grua, pasagjere në një prej mjeteve që u aksidentuan paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka mbetur e plagosur.

Sipas Policisë, mëngjesin e sotëm rreth orës 08:55, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi H.M., duke drejtuar mjetin tip “Ford” është përplasur me një tjetër mjet tip “Fiat” me drejtues shtetasin B.L., e për pasojë është lënduar pasagjerja në mjetin tip “Ford”, shtetasja F.M., e cila është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img