Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Përplasen dy makina në aksin Pogradec-Qafë Thanë, një person dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Pogradec-Qafë Thanë.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person.

Personi i plagosur ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img