Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Përplasen dy makina në aksin Korçë-Pogradec, plagoset një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11f48cafbdceecb6a178aa99b86b6713

Për shkak të kushteve të motit të keq, ka ndodhur një aksident në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të Qafë-Pllocës.

Sipas informacioneve për mediat, si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Deri në këto momente dyshohet se përplasja ka ndodhur për shkak të motit të keq.

Më shumë

spot_img
spot_img