Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin, si pasojë e aksidentit plagoset një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

04668f12b52e1704bd1031179e80d415

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Sipas informacioneve për mediat, dy makina janë përplasur fuqishëm me njëra tjetrën dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Është kërkuar edhe ndihma e zjarrfikëses në vendngjarje për të nxjerrë të dëmtuarit nga makina.

Aksidenti-Elbasan-1.jpeg

Aksidenti-Elbasan-4.jpeg

Aksidenti-Elbasan-3.jpeg

Aksidenti-Elbasan-2.jpeg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img