Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Përplasen dy makina, humb jetën 35-vjeçarja shqiptare, italiani hyri kundërvajtje në autostradë (Emri)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë në autostradën e Genovës së Italisë, i ka marrë jetën një shqiptarje.

Sipas mediave italiane, në aksident u përfshinë një BMW që drejtohej nga 35-vjeçarja me origjinë shqiptare Matilda Hidri dhe një fuoristradë tip Volvo që drejtohej nga 46-vjeçari italian Giuseppe Garavaglia.

albsig

Ka qenë 46-vjeçari shkaktar i aksidnetit, pasi për 5 kilometra ka udhëtuar kundravajtje në autostradë. Nga përplasja e fortë mbetën të vdekur në vend të dy drejtuesit e mjeteve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img