Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
16 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Përplasen dy karroca, 20 të plagosur për Krishtlindje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

07e707cb5c9bfd4287e6c3292af217cd

20 persona u lënduan pas një përplasje të dy karrocave në një festë të Krishtlindjeve në jug të Bavarisë.

Mediat gjermane njoftojnë se në secilin prej karrocave kishte nga dhjetë persona.

Përplasja ndodhi teksa karrocat iu afruan kalimit hekurudhor dhe njëra prej tyre papritur u ndal dhe pastaj u godit nga karroca tjetër.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img