Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Përplasen dy autovetura, plagoset rëndë një fëmijë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e një fëmije ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Cërrik – Gramsh.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në fshatin Gostimë, për pasojë është plagosur rëndë një fëmijë që ishte duke kaluar në anë të rrugës. Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa ka nisur puna për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img