Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Përplasen dy automjete në Durrës, një viktimë dhe një i plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në mbikalimin e Fllakës në Durrës. Dy automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa nuk dihen ende identitetet e personave të përfshirë në aksident. Mësohet se i plagosur është transportuar drejt spitalit dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img