Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Përplas me makinë këmbësorin dhe ia “mbath” në mes të qytetit por ja ç’i bën policia në pak minuta shoferit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më datë 20.03.2017, rreth orës 10:35, në lagjen Vasil Shanto në Shkodër në vendin e quajtur ish “5 Heronjtë” , një mjet tip Foristrad Hamer me targë AA610MB, ka përplasur shtetasin F. D, vjeç  58 banues në Shkodër  i cili po lëvizte me biçikletë, drejtuesi mjetit ështe larguar nga vendi ngjarjes (Pamjet e sigurara nga newsbomb.al).

Nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, falë veprimeve të shpejta hetimore u bë i mundur identifikimi dhe lokalizimi në kohë i autorit të dyshuar i cili u kap dhe arrestua në banesën e tij shtetasi:

*Andi Martini, 19 vjeç, banues në Velipojë, Shkodër.

Shtetasi F. D ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, momentalisht  është jashtë rreziku për jetën.

Meterialet do ti referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat  penale “Largim nga vendi ngjarjes”, “Drejtim mjeti në menyrë të parregullt” të parashikuara nga nenet 273 e 291 të kodit penal.

{mp4}72522{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img