Hapësire reklamuese

Aktualitet

Përpjekje për të bindur FRANCËN, HOLANDA ‘plas bombën’: ‘JO’ e qartë për Shqipërinë

Shkruar nga Newsbomb
Kujtojmë që edhe presidenti Francës Emmanuel Macron refuzoi haptazi sonte në mbrëmje hapjen e negociatave për integrimin e Shqipërisë në tregun e përbashkët europian. Gjermania dhe një pjesë e vendeve të tjera të BE-së po përpiqeshin të bindnin Francën për të ndryshuar qëndrim për Shqipërinë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese