Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Përndoqi të miturën dhe kreu veprime të turpshme ndaj saj, procedohet një burrë në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka proceduar një person, i cili akuzohet se ka përndjekur një shtetase të mitur dhe ka kryer veprime të turpshme ndaj saj.

Policia njofton se është proceduar penalisht shtetasi H. D., pasi dyshohet se ka përndjekur një shtetase të mitur dhe ka kryer veprime të turpshme ndaj saj.

albsig

spring

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin H. D., pasi dyshohet se ka përndjekur një shtetase të mitur dhe ka kryer veprime të turpshme ndaj saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img