Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Përndoqi dhe ngacmoi seksualisht të renë, arrestohet 49-vjeçari në Pogradec

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 49 vjeçar është arrestuar këtë të hënë nga  Policia e Pograddecit pasi akuzohet për përndjekje dhe ngacmim seksual.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale Gj. B., 49 vjeç, banues në fshatin Hoshtec, i cili akuzohet se ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një 37 vjeçare.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Gj. B., 49 vjeç, banues në fshatin Hoshtec, Pogradec, për veprat penale “Përndjekja” dhe “Ngacmimi seksual”, pasi dyshohet se ka përndjekur vazhdimisht dhe ka ngacmuar seksualisht një 37-vjeçare”, njofton Policia.

Më shumë
spot_img


spot_img