Hapësire reklamuese

Aktualitet

Përndiqte “këmba-këmbës” të miturën, procedohet 33-vjeçari në Cerrik

Shkruar nga Newsbomb
Përndiqte “këmba-këmbës” të miturën,

Një 33-vjeçar në Cerrik akuzohet se ka përndjekur “këmba këmbës” një 17-vjeçare.

Bëhet me dije se ka nisur procedimi në në gjendje të lirë për shtetasin A. Sh., 33 vjeç, banues në Cërrik, pasi në mënyrë të përsëritur ka ndjekur dhe telefonuar një 17-vjeçare, pa pëlqimin e saj.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Cërrik referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. Sh., 33 vjeç, banues në Cërrik, pasi në mënyrë të përsëritur ka ndjekur dhe telefonuar një 17-vjeçare, pa pëlqimin e saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese