Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përndiqte “këmba-këmbës” një 18-vjeçare, arrestohet i riu në Bulqizë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2bfb14d38a058debfaffb75ae196a8a2

Një 24-vjeçar ka rënë në pranagt e policisë, pasi përndinte një vajzë.

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin E. T., 24 vjeç, banues në Bulqizë, për veprën penale “Përndjekja”.

Arrestimi i tij u bë pasi  në mënyrë të përsëritur ka shantazhuar dhe përndjekur  një 18-vjeçare.

Njoftimi i policisë:

Bulqizë/ Përndiqte dhe shantazhonte një shtetase, arrestohet në flagrancë nga policia.

Nga Specialistët  për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit  E. T., 24 vjeç, banues në Bulqizë, për veprën penale “Përndjekja”.

Arrestimi i tij u bë pasi  në mënyrë të përsëritur ka shantazhuar dhe përndjekur  një 18-vjeçare.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasve të lartëpërmendur  i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër për veprime të mëtejshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img