Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Përndiqte ish-gruan, arrestohet përpara gjykatës shqiptari në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

22d936e93502b62e801ddb153b9c6b9d

Policia italiane ka arrestuar një  43-vjeçar shqiptar pasi përndiqte ish-gruan e tij.

43-vjeçari i shqiptar identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur u arrestua jashtë gjykatës, ku po zhvillohej seanca gjyqësore e divorcit.

Sipas mediave italiane, burri shqiptar përndiqte gruan dhe pas denoncimit të saj në polici, ai u dëbua në Shqipëri.

Ditën e gjyqit, autoritetet italiane morën informacione se shqiptari ishte kthyer dhe sapo u përpoq të afrohej u arrestua para gjykatës.

 

Më shumë

spot_img