Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Përndiqte ish-gruan, arrestohet i riu

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 26-vjeçar është arrestuar në Mat, pasi ishte shpallur në kërkim.

Në pranga ka rënë, A.M, 26 vjeç, banues në Burrel. Ky i fundit është vënë në pranga pasI përndiqte ish-gruan.

Njoftimi i plotë:

Nga Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat, u kap dhe ndalua shtetasi :

A.M, 26 vjeç,  banues në Burrel.

Ky shtetas, është shpallur në kërkim nga Shërbimet e Komisariatit të Policië Mat, për veprën penale të “Përndjekjes”, si dhe në ngarkim të tij,  Gjykata e Rrethit Gjyqësor Mat   ka vendosur si masë sigurimi “Arrest në burg”,  për këtë vepër  penale.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img