Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përndiqte gazetaren Jonida Shehu, dënohet me 5 muaj burg. Qefalia: Doja të bëja me të një film

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

baca65c3f9f6dbc6c45b1c960da4c450

Edhe pse Sajmir Qefalia, 33 vjeç ka dashur të bindë gjykatën se nuk e ka përndjekur gazetaren Jonida Shehu,por se thjesht kërkonte prej saj një bashkëpunim për të realizuar një film bazuar në romanin e tij, nuk ia ka dalë.

Qefalia 33 vjeç është dënuar nga gjykata me 5 muaj burg për përndjekjen e moderatores së emisionit ‘’Pasdite në Top Channel’’. Por, duke qenë se e ka kryer në paraburgim këtë dënim, është liruar menjëherë.

Qefalia para gjyqtarëve ka kërkuar mëshirë dhe ka thënë se është penduar.

 

LEXO EDHE:

GAZETARJA JONIDA SHEHU PERNDIQEJ PREJ 2 VJETESH, NE PRANGA 33 VJEÇAri

KUSH ESHTE PERNJDEKESI I GAZETARES, JA MESAZHET QE I SHKRUANTE

JONIDA SHEHU: PERNDJEKESIN E KISHA HAP NE ÇDO HAP, ME KERKONTE LLOGARI

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img