Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përndiqte femrat dhe u nxirrte organin gjenital në rrugë, arrestohet manjaku i Tiranës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

801510e890cf57b56f65d9e63af7b786

Ditën e sotme është arrestuar nga policia Ilir Alla, i cili përndiqte dhe u nxirrte organin gjenital femrave të ndryshme në rrugë.

Ai është ndaluar në rrugën “Ylbere Bylykbashi”, nën akuzën e “Përndjekjes” dhe “Kryerjes së veprimeve të turpshme në publik”.

Dy ditë më parë Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë “arrest në burg” për Ilir Allën.

Rasti i tij u denoncua nga shtetasja me iniciale M.M., në Tiranë dhe pas verifikimit të kamerave të sigurisë u provua se ai kryente vepra të turpshme në publik.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img