Hapësire reklamuese

Aktualitet

Përndiqte dhe dhunoi ish të dashurën, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
Përndiqte dhe dhunoi ish të dashurën, arrestohet

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për përndjekje dhe dhunë ndaj një vajze.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi Ermal Cane, i cili ka përndjekur ish të dashurën 24-vjeçare, ka ushtruar dhunë ndaj saj si dhe e ka kanosur që të tërhiqte kallëzimin që ajo ka bërë ndaj tij, disa ditë më parë.

“Tiranë/Finalizohet nga Komisariati i Policisë Nr. 4, operacioni policor i koduar "Following".  Përndoqi për disa muaj një shtetase, ushtroi dhunë ndaj saj dhe e kanosi që të tërhiqte kallëzimin e bërë ndaj tij, kapet dhe vihet në pranga 33-vjeçari.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, në vijim të punës për goditjen e paligjshmërive në çdo formë të tyre, pas kallëzimit të bërë nga një shtetase 24 vjeçe se ish i dashuri i saj e kishte përndjekur në mënyrë të vazhdueshme, kishte ushtruar dhunë ndaj saj dhe e kishte kanosur për të tërhequr kallëzimin që ajo kishte bërë ndaj tij, menjëherë kanë organizuar dhe finalizuar operacionin policor të koduar "Folloëing". Në kuadër të këtij operacioni, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Lushnjë, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit:

E.C., 33 vjeç, banues në Lushnjë. Ky shtetas dyshohet se ka përndjekur 24-vjeçaren, ka ushtruar dhunë ndaj saj dhe e ka kanosur që të tërhiqte kallëzimin që ajo ka bërë ndaj tij, disa ditë më parë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia e Tiranës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese