Përmbytet Elbasani nga reshjet e dendura të shiut (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:55 23-05-2017 Përmbytet Elbasani nga reshjet e dendura të shiut (VIDEO)

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut është përmbytur qyteti i Elbasanit.

Siç duket, dhe në këtë video të filmuar nga qytetarët, të gjitha rrugët e qytetit janë bllokuar rrugët e qytetit.


Përmbytjet në Elbasan by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen duke vjedhur naftë në mjetet e TAP, arrestohen 4 persona, mes tyre 2 punonjës shërbimi
Plas keq sherri në club-in e natës në kryeqytet, 4 persona përleshen mes tyre. Karriget e tavolinat fluturojnë në ajër (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01164698600769
array(1) { ["section"]=> string(61) "permbytet-elbasani-nga-reshjet-e-dendura-te-shiut-video-79663" }