Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Përmbytet Durrësi, uji vërshon edhe në biznese (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë mjaftuar pak minuta rreshje intensive shiu që të përsëritet e njëjta histori, dhe qyteti i Durrësit të përmbytet.

Rrugë të shumta të qytetit janë të pakalueshme ndërsa këtë herë uji ka vërshuar edhe në bizneset në katet e para të ndërtesave. Situata më e rënduar është në lagjen Nr.18 të qytetit.

Të gjitha zonat kryesore të qytetit, shëtitorja Taulantia, rruga “Aleksandër Goga”, zona tek stacioni i trenit, lagja nr.13, Shkozeti etj janë të gjitha nën ujë, i cili ka arritur në lartësinë 20-30 cm në rrugë.

Shihni pamjet filmike të xhiruara në zona të ndryshme të qytetit bregdetar:

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img