Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përmbyset traktori në Berat, shoferi dërgohet në gjendje të rëndë në spital (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka nodhur pasditen e sotme në fshatin Qerreshnik të Beratit, ku shoferi i një traktori ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar në kanal.

Traktori ka zënë nën vete drejtuesin Fatos Zoga, 50 vjeç, i cili ishte duke u kthyer nga puna në arë. Ai ka pësuar thyerje gjymyrësh dhe shembje në pjesë të ndryshme të trupit, ndërsa është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjerrë nga mjeti.

50 vjeçari është nisur menjeherë drejt spitait të Beratit, por gjendja e tij shëndetësore ishte shumë e rëndë ndaj u transportua menjëherë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img