Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Përmbyset makina në aksin Laç-Lezhë, dy persona në gjendje të rëndë

Lajme të ngjashëm

Një burrë dhe një grua janë plagosur rëndë pasi makina me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Laç- Lezhë, ndërsa dy të plagosurit janë transportuar me urgjencë në spital. Identiteti i tyre nuk dihet ende.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.


Më shumë