Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Përmbyset kamioni në rrugën e Kombit, humb jetën shoferi

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Një Kamion i ngarkuar me lëndë drusore pasi është përplasur me trafikëndarësen ka kaluar në anën tjetër të rrugës dhe është përplsur edhe më një shkëmb dhe më pas është përmbysur.

Sipas burimeve nga vendngjarja dyshohet se shoferi ka humbur jetën. Mësohet se kamioni ishte nisur nga Tirana drejt Kosovës.  Ambulanca dhe Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Më shumë