Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Përmbyset kamioni me ngarkesë në aksin Gjirokastër-Sarandë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Gjirokastër-Sarandë pranë Qafës së Muzinës.

Mësohet se një kamion është përplasur me një tjetër mjet dhe si pasojë ka dalë nga rruga duke përfunduar në greminë.

Fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz, por vetëm të konsiderueshme materiale. Në vendngjarje ka mbërritur Policia e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img