Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Përloti gjithë botën me foton e tij, djali 4 vjeçar shërohet nga kanceri, pas 2 vitesh kimioterapi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Beckett Burge, djali 4 vjeçar që përloti gjithë botën me foton e tij në tualet teksa villte pas një seance të kimioterapisë, është shëruar nga kanceri. Nëna e vogëlushit publikoi dy vite më parë foton, teksa e motra 5 vjeçe i qëndronte pranë të vëllait të sëmurë.

Pamjet e publikuara në 2018 u bënë virale në gjithë botën. Tashmë, nëna njofton se vogëlushi i saj e ka fituar përfundimisht betejën me kancerin, pas 2 vitesh kimioterapi, çdo ditë.

Beckett Burge u diagnostikua me leuçemi limfoblastike akute në prill 2018. Nëna ka publikuar pamjet kur djali i bie ziles në hollin e spitalit, një simbol dhe “ritual” që e bëjnë të gjithë personat që fitojnë betejën me kancerin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img