Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Përlotet në trasmetim direkt, këngëtarja shqiptare: Më mungon shumë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Flaka Krelani është një ndër këngëtaret shqiptare që është bërë e njohur për publikun nga spektakli i zbulimit të talenteve të reja ‘Ethet e së premtes mbrëma’.

albsig

Ajo dallohet gjithmonë për vokalin e fuqishëm që ka.

E ftuar  tek ‘E diell’ për të folur për karrierën e saj muzikore, Krelani ka parë fotot e babait në monitor,  i cili prej 15 vitesh nuk jeton më, e përlotur, e prekur dhe e kapluar nga malli për të, ka thënë se i mungon jashtëzakonisht shumë, jo vetëm asaj, por edhe pjesës tjetër të familjes.

‘Dua shumë që ai atje ku është ta shohë sesa kemi ecur, të gjitha sfidat që i kemi përballuar deri më tani, e kemi bërë vetëm për atë që ta lumturojmë atje lart ku ai ndodhet’,.është shprehur e emocionuar Flaka.

Babai i Flakës, Fatlik Krelani ka qenë ish-futbollist i Vllaznimit, Flamurtarit, Borcit dhe Lepencit në Kosovë.

Screenshot_14.png

Screenshot_15.png

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img