Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Përleshje mes të burgosurve, policia zbulon arsenal armësh në qeli (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

98b0d0515df382ad4a45bb1e0f318227

Një arsenal i madh armësh u gjet i fshehur nga autoritetet greke në burgun e Koidhallos.

Bastisjet nëpër qeli kanë ardhur pas përleshjeve të ashpra që kanë ndodhur të martën në mëngjes mes të burgosurve të cilët u konfliktuan me thika.

Në vetëm pesë orë kontroll që u kryen në tre krahët e burgut të Koridhallos, u gjetën gozhda, shtiza, syze me kamuflazh si dhe thika të mëdha të improvizuara.

 

Greqi-8.jpegGreqi-9.jpegGreqi-10.jpegGreqi-11.jpegGreqi-12.jpeg

Greqi-13.jpeg

 

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img