Përleshje mes simpatizantëve të PD dhe PS në qendër të Pukës

Publikuar tek: politike, më 18:37 15-06-2015 Përleshje mes simpatizantëve të PD dhe PS në qendër të Pukës

Simpatizantët e Partisë Demokratike dhe asaj Socialiste janë përleshur fizikisht me njëri tjetrin në qendër të qytetit të Pukës.

Fillimisht simpatizantët e dy partive mësohet se janë shkëmbyer teksa ngisnin automjetet, më pas kanë nisur ofendimet ndaj njëri-tjetrit. Nuk ka kaluar shumë kohë ku nga përplasja verbale kanë kaluar në dhunë fizike.

Në përleshje janë përfshirë rreth 20 persona. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Policia ka shkuar në vendngjarje për të qetësuar situatën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089318752288818
array(1) { ["section"]=> string(66) "perleshje-mes-simpatizanteve-te-pd-dhe-ps-ne-qender-te-pukes-13666" }