Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Përleshje mes bandave në mes të Athinës, vritet një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një përleshje e armatosur ka ndodhur sot në mbrëmje në Athinë, duke përfunduar me vdekjen e një personi në moshë të re.

Mediat greke raportojnë se sherri fillimisht ndodhi në rrugën “Satovriandou”, ku persona të paidentifikuar ende qëlluan me thikë një burrë.

Ky i fundit mori disa plagë në vithe dhe në kokë dhe nuk mundi të mbijetojë. U njoftua ambulanca, por ai ndërroi jetë. Policia mbërriti në vendngjarje dhe është vënë në kërkim të autorit/ve.

Më shumë

spot_img
spot_img