Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Përleshje dhe të plagosur tek Ministria e Brendshme, Basha tërheq protestuesit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë që protestuesit janë përplasur me policinë ndërsa duket se janë plagosur disa qytetarë, kreu i PD, Basha pritet të tërheqë protestuesit.

Në vendgjarje kanë mbërritur forcat e ambulancës ndërsa situata sa vjen e rëndohet.

Protestuesit godasin policinë me shkopinj e gardhe hekuri të cilat ia flakin mbi kokë. Ata po tentojnë të çajnë kordonin e rrethimit te ministria e Brendshme.

 

 

Më shumë

spot_img