Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Përleshje e ashpër në stadium, kërcasin grushtat dhe shkelmat në finale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr masiv është shënuar brenda stadiumit të “Air Albania”, teksa zhvillohet ndeshja e Romës dhe Feyenoord.

Bëhet me dije se në sherr janë përfshirë të paktën 30 persona. Mësohet se sherri ka ndodhur për shkak të ngatërresës me biletave që si duket vjen edhe nga tregu i zi.

albsig

spring

Siç shihet në videon më poshtë nga “news24” tifozët janë përplasur dhunshëm, me grushta dhe shkelma.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img