Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“PERLA AGENCY”, firma që të premton punë por të merr paratë dhe zhduket

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

761a9ecfc3d7a5c6b403c72bcbefd08c

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img