Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Përkeqësohet situata në burgun e Drenovës, një tjetër i dënuar me Covid niset me urgjencë për në Tiranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është përkeqësuar situata me të burgosurit me Covid-19 në burgun e Drenovës.

Bëhet me dije se në tjetër i burgosur është transportuar me urgjencë në spitalin e Tiranës, për mjekim më të specializuar.

Burimet bëjnë me dije se rasti i fundit ishte të dielën, ku një i dënuar prej spitalit të Korçës u transportua me urgjencë drejt kryeqytetit.

Kujtojmë që pak ditë më parë një tjetër u dërgua në spital, teksa u tha se ishin dhe 10 të burgosur të tjerë me Covid19.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img